monşarj asansör

Monşarj ( Servis asansörü , Yemek asansörü ) yük taşıma için tasarlanmış asansörlerdir. İnsan taşıyan asansörlerden farklı olarak daha küçük olabilir ; parçaları karşılaştırıldığında boyutsal ve işlevsel olarak farklılıklar gösterebilirler. Servis asansörlerinde giyotin tipi yukarıdan açılan kapı kullanılır. Giyotin kapılar, basit bir hareketle açılıp kapanması sayesinde kullanıcıya büyük kolaylık sağladığı gibi, yarı otomatik kapılar gibi açıldıklarında yer işgal etmezler. Servis asansörlerinde yükle temas eden alanların bakımından hijyenik unsurlara uygun materyallerden imal edilmesi çok önemlidir.

monşarj asansör kabinleri

Servis asansörleri genelde otel, restoran ve villalarda mutfaktan yemek yenilen kata, tabak, bardak, tepsi taşınmasında kullanılır. Sadece yük taşıma amaçlı olarak, insanların giremeyeceği boyutlarda tasarlanırlar. 500 kg kapasiteye kadar çıkabilen servis asansörleri, küçük tip yük asansörleridir.


Monşarj Asansör Örnekleri

  • Tam boyutlu görmek için görsele tıklayınız.

monşarj asansör monşarj asansör monşarj asansör monşarj asansör monşarj asansör monşarj asansör monşarj asansör monşarj asansör monşarj asansör monşarj asansör monşarj asansör monşarj asansör